fbpx

Збирання меблів у Києві та Київській області

Наша компанія спеціалізується на професійному складанні меблів будь-якої складності, що є одним із основних напрямків нашої діяльності. Ми працюємо у місті Києві та його області, надаючи надійні та якісні послуги зі складання меблів для різноманітних приміщень. Наша команда професіоналів має великий досвід у монтажі меблів різного типу, від кухонних гарнітурів до шаф-купе та офісного меблів. Ми працюємо з уважністю до деталей та точністю, щоб забезпечити нашим клієнтам якісні результати. Наша мета - зробити процес складання меблів простим і зручним для наших клієнтів, забезпечуючи задоволення їхніх потреб та очікувань.

28 років На меблевому ринку
71894 одиниць Зібрали, розібрали меблів
6430 осіб Задоволених клієнтів
компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Як часто Ви стикаєтеся з ситуацією, коли купивши нові меблі, та отримавши довгоочікувану покупку, ви відчуваєте гірке розчарування, опинившись серед купи незрозумілих коробок і коробочок, не маючи поняття з якого краю почати їх збирати?

Як часто Вам доводиться витрачати багато часу, нервів та зусилля, на те, щоб розібратися з незрозумілими схемами та кресленнями, які до того ж можуть опинитися невідомою вам мовою?Як часто Вам доводиться звертатися за допомогою друзів та сусідів, у пошуках необхідних інструментів, щоб повісити елементарну полицю чи зібрати шафу? А тепер уявіть, що потрібно зібрати дитячу кімнату або встановити нову кухню?

компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Компанія "СРПМ" позбавить вас від зайвого клопоту пов'язаних зі складанням, розбиранням та встановленням будь-якого виду меблів.

Професійні майстри приїдуть до вас у зручний для вас час і встановлять ваші меблі швидко та акуратно.

Ми також допоможемо вам розібрати та упакувати меблі у разі переїзду, а потім знову зібрати та встановити її на новому місці.


Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким питанням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Українських виробників.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12
Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте складання меблів тільки професіоналам, недорого ще не означає – якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів !!!


Працюємо у меблевій індустрії з 1996 року.

Ми можемо:

компанія СРПМ, фото 13
компанія СРПМ, фото 14
компанія СРПМ, фото 15
компанія СРПМ, фото 16

Наша компанія несе повну відповідальність за якість встановлення меблів.

Ми надаємо нашим клієнтам гарантійне та післягарантійне обслуговування, завжди діючи у Ваших інтересах.

Ви можете запросити нашого майстра у будь-який зручний час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення збирання, розбирання меблів:

+38 093 919 66 34
+38 094 919 66 34
+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!