fbpx

Складання дитячих кімнат у Києві

Професійне складання меблів для дитячих кімнат будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

Професійні майстри приїдуть до Вас у зручний для Вас час та зберуть Ваші меблі для дитячих кімнат швидко та акуратно.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Облаштовуючи кімнату дитини, ми дбаємо про красу, зручність та безпеку. Підходящі дитячі меблі можна купити або зробити на замовлення. Останній варіант є зручнішим. Особливо якщо потрібно в одній кімнаті розмістити двох дітей.

Щоб дитині було зручно, у кімнаті потрібно продумати все для відпочинку, гри та творчості. Наприклад, для спокійного сну потрібне зручне ліжко, яке підходить малюкові за зростанням. Потрібна тумбочка, щоб поруч стояв нічник. Поруч встановлюють шафу під одяг. В ігровій зоні можна розмістити комод або пенал із полицями. Для виконання домашніх завдань або малювання потрібен робочий стіл та зручний стілець.

Перед батьками двох дітей часто постає питання, як облаштувати дитячу. Всі вони хочуть створити не лише раціональний, комфортний та безпечний простір, але й оформити його з урахуванням потреб та темпераменту кожного з малюків. Ми дамо вам корисні рекомендації про те, які краще придбати меблі в дитячу кімнату для двох дітей і не тільки, і розкриємо нюанси дизайну такого простору.

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Російських та Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 500 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>