fbpx

Шафи-купе та розсувні системи

Шафи-купе та розсувні системи в Києві та Київській області

Професійний продажи шафів-купе та розсувніх систем є однією з головних наших спеціалізацій. Ми працюємо у Києві та області.

27 років На меблевому ринку
71781 одиниць Зібрали, розібрали меблів
6415 осіб Задоволених клієнтів


Шафи-купе та розсувні системи

Шафи-купе — справжній порятунок для багатьох сучасних квартир малої площі. Вони оптимізують простір та зберігають безліч речей, і в той же час не псують інтер'єр. Якщо правильно підібрати розміри та конструкцію шафи-купе, додаткові місця для зберігання предметів можливо звести до мінімуму. Вбудована чи корпусна шафа-купе?

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Деякі приміщення будинків оснащені нішами та поглибленнями, котрі підходять для вбудованих шаф-купе. Задня та бічні стінки шафи формуються зі стін кімнати. Іноді такі конструкції не мають власної стелі та підлоги, а їхні вішалки та полиці кріпляться до стін. Порушуючи цілісність та оздоблення стін, вбудована шафа-купе дає власнику квартири суттєву перевагу: кожен сантиметр кімнати використовується з користю.

Корпусні шафи-купе відносяться до повноцінних самостійних меблів, їх можна переміщати по квартирі. Вони мають бічні стінки, а також верхню та нижню. Корпусні шафа-купе набули великої популярності через свою мобільність. Вони чудово підходять для приміщень великої площі. Матеріали виготовлення Корпус, полиці та двері шаф в основному виробляються з двох популярних матеріалів: ДСП та МДФ.

компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Деревинностружкові плити (ДСП) виготовляють при високій температурі з відходів дерева дешевих порід та сполучних матеріалів.

МДФ — більш екологічно чистий та безпечний матеріал. Абревіатура MDF розшифровується як «Medium Density Fibreboard» і в перекладі з англійської мови означає «деревоволокнисті плити, що мають середню щільність».

Основою для виготовлення МДФ слугує дрібна деревна стружка, яка спресовується під дією високої температури та тиску. Матеріал довговічний, міцний, вологостійкий, але має вищу ціну, ніж його аналоги. Що таке розсувна система шафи-купе?

Розсувні системи — важливі складові шафів-купе. Їхній матеріал визначає якість меблів загалом. Система низької якості може значно скоротити тривалість терміну служби шафи, саме тому важливо підійти до вибору свідомо.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12

Види розсувних систем: опорна та розсувна

Опорна розсувна система включає нижні та верхні ролики. Нижні ролики встановлюються на спеціальних рейках внизу шафи і тримають на собі всю вагу виробу, тоді як верхні виконують лише підтримуючу роль. Підвісна розсувна система відрізняється тим, що вся конструкція тримається саме на верхніх роликах, а нижніх у шафі немає. Це менш популярний варіант у нашій країні.

Види опорних розсувних систем: рамкові та безрамкові

У безрамкових системах двері не окантовуються профілем. Тому двері з безрамковою системою виготовляються в невеликому розмірі і робляться більш товстими для міцності. Рамкові розсувні системи окантовуються профілем, який надає дверям жорсткості, матеріал береться не такий товстий, як у безрамковій системі, а двері робляться більшими.

 Як вибрати розсувну систему? Розсувні системи відмінно підійдуть для будь-якої кімнати, якщо їх правильно підібрати. На що треба звернути увагу? Тут потрібно враховувати кілька моментів, наприклад колір профілю, розміри (які вже залежать від розмірів потрібної вам шафи) і матеріал. 


Якщо ви в чомусь маєте сумнів, наші консультанти із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір.

Виклик дизайнера-замірника 500 грн.

Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення дизайнера - замірника:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>