fbpx

Ліжка

 Ліжка в Києві та Київській області

Професійний продаж ліжок є однією з головних наших спеціалізацій. Ми працюємо у Києві та області.

27 років На меблевому ринку
71781 одиниць Зібрали, розібрали меблів
6415 осіб Задоволених клієнтів


Як вибрати ліжко для спальні:
Ліжко — найважливіший предмет будь-якої спальні. Важливо підбирати меблі з урахуванням принципів ергономіки, адже від їхньої якості залежить комфорт спального місця. Перш ніж замовити ліжко, необхідно звернути увагу на його технічні характеристики: розміри, форму, особливості конструкції (комплектацію підйомним механізмом, тип узголів'я, тип ніжок). Саме від останніх параметрів залежить функціональність виробу та комфорт при експлуатації.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Матеріал виготовлення:
Найкращий вибір — конструкція з масиву дерева (бук, дуб, сосна, клен, акація). Перші два варіанти відносяться до твердих порід. Їхня перевага — підвищена стійкість до впливу вологи, механічних пошкоджень, деформації. Ліжко з бука або дуба — високоміцна конструкція, що характеризується надійністю та довговічністю. Моделі із хвойних порід деревини (наприклад, із сосни) наповнюють кімнату неповторним лісовим ароматом. Вироби з горіха та вільхи відрізняються презентабельним виглядом за рахунок неповторних відтінків.
Розміри спального місця:
Залежно від цієї характеристики розрізняють одно-, дво- та півтораспальні ліжка. Розміри спального місця у першому випадку — 80–120 х 190–210 см, у другому — 160–230 х 200–220 см, у третьому — 120–160 х 190 х 220 см.

компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Модель:
Це може бути ліжко-подіум, виріб на витончених ніжках або конструкція з можливістю трансформації. Наприклад, її можна вдень складати у вигляді крісла або шафи, а ввечері — перетворювати на ліжко. У дитячу кімнату часто купують модель з двома ярусами. Вона розрахована на двох дітей.
Тип конструкції
Наявність ніші для білизни помітно розширює функціональність виробу.
Тип узголів'я:
Воно може бути класичним (твердим) або мати сучасний дизайн. В останньому випадку узголів'я оформляється шкірою, екошкірою, шкірозамінником або щільною тканиною.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12

Сучасні ліжка представлені в широкому асортименті розмірів, типів конструкцій та колірних рішень. Популярністю користуються моделі, оформлені у таких стилях:

  • класика;
  • кантрі;
  • лофт;
  • мінімалізм;
  • модерн;
  • ар-деко;
  • прованс.


Щоб візуально розширити простір, експерти радять надавати перевагу ліжкам у світлих тонах. Меблі темних кольорів мають презентабельний вигляд, створюють відчуття масивності, тому їх варто використовувати в просторих спальнях.

Більше ліжок: тут

Виклик дизайнера-замірника: 800 грн.

Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення дизайнера - замірника:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>