fbpx

Відгуки клієнтів

Нам сподобалася ваша робота, хотів подякувати Вам та Вашій команді за якісне та швидке розбирання меблів. З хорошими людьми завжди приємно працювати, тепер будемо далі співпрацювати з Вами.

З повагою Олександр «Грузтранссервіс»

---

Привітні хлопці! Нам збирали двоярусне ліжко. Працювали акуратно. Складанням ми залишилися задоволені, особливо діти.

Маргарита Лебідь

---

Висловлюємо подяку за допомогу у відкритті нового бутика у торговельно-розважальному центрі «Комод» м. Києва та оперативне, якісне складання торгового обладнання. В надії на подальшу співпрацю.

ТМ Дольчедонна

---

Замовили у хлопців перевезення меблів, потрібно було розібрати 3-х кімнатну квартиру і перевезти її в два місця, залишилися дуже задоволені, хлопці працювали злагоджено і швидко, скінчили збирати набагато раніше, ніж ми думали. Підказали нам варіант із освітленням та поміняли плінтус на кухні. Дякую за роботу.

Павло та Олена

---

Співпрацювали з цією компанією 4 рази. Роботою залишилися задоволені, все зробили якісно та швидко, врахували наші побажання. Звертатимемося надалі. Раджу знайомим та друзям!

Ірина Сологуб

---

Замовив складання китайських меблів, які прийшли без креслень, хлопці зібрали швидко і якісно, залишився задоволений роботою.

Сергій

---

Дуже задоволені роботою, швидким виконанням та якістю. Спасибі!

Олександр

---

Велике спасибі, майстрам, за бездоганне знання своєї справи, дуже відповідальний підхід до всіх побажань клієнта (особливо переробити майже готову роботу за бажанням клієнта, при цьому навіть не створивши відповідного виразу обличчя та не просячи додаткової доплати). Роботи проведені якісно, вчасно, без зауважень. Особливо підкупило наприкінці візитівка з можливістю звертатися у разі непередбачених обставин.

Віктор

---

Складання елітних меблів вимагає високої кваліфікації, акуратності та відповідальності. Англійські меблі для улюблених клієнтів я доручаю збирати вашим майстрам.

З повагою Євгенія Астахова, "British Interiors"

---

Висловлюю велику подяку за роботу Олексія та його команди! Чуйні, позитивні професіонали, у яких золоті руки! Роблять все швидко та якісно. Дуже задоволена роботою. Спасибі вам! Всім рекомендую.

Майа Цим

---

Спасибі хлопці! Хочу окремо подякувати Олексію як бригадиру меблярів за якісну та тонку роботу. У липні зняли питання розбирання багатосекційної стінки напередодні ремонту. Після ремонту у кімнаті все акуратно зібрали та поставили на своє місце. Робота проведена швидко та грамотно, за що, власне, і знаємо тепер куди звертатися. Успіхів Вам і до зв'язку!

З повагою, Сергій та Ірина

м. Київ, Позняки

---

Дякуємо Олексію за чудову роботу! Оперативно та адекватно за ціною. Зверталися вже двічі і далі звертатимемося.

Діана та Вадим

---

Дуже оперативно спрацювали на запит і за 2 години вже були на місці. Працювали швидко, претензій жодних немає. У разі потреби звертатимемося ще. Спасибі.

Юлія Бєляєва

---

Висловлюю подяку за якісну та сумлінну роботу. Майстри підійшли відповідально до замовлення та доробили ювелірну роботу після недбайливого костолому-мебляра.

З повагою, Світлана

---

Велике дякую Олексію, Олександру та Миколі за професіоналізм та якість, інтелігентність та доброзичливість, чіткість та точність, відповідальність та акуратність.

Люди СЛОВА та СПРАВИ!


---

Зібрали кутову проблемну (від безглуздого виробника з недопоставкою частин, розхідників та комплектуючих) кухню без схеми із підключенням усієї техніки.

Хлопці, ви великі розумники!

Удачі вам!

Рекомендую всім! Залишаєтеся задоволені

Tatyana Kuzmenko

---

Нам потрібно було опустити верхні ящики кухні на 10 см. вниз, майстер впорався з поставленим завданням на всі 100, залишилися дуже задоволеними, рекомендуємо всім своїм знайомим!

Лілія Федорівна

м.Київ, Борщагівка

---

Не можу втриматися, щоб не висловити свою подяку всім працівникам. Мене надихнули, на цей не властивий мені вчинок, три речі:
по-перше, культура, спокій і ввічливість всіх співробітників фірми, з якими я зіткнувся; по-друге, якість і швидкість роботи, як «до нудоти» точного замірника так і збирачів самих меблів; і по-третє, точність як у виконанні складного замовлення так і в термінах виготовлення. Так що ще раз дякую. Рекомендую всім!!!

З повагою замовник Володимир Іванов.

---

Замовляли у Вас підліткову модульну стінку. Хочу відзначити підхід Ваших співробітників до роботи, а саме було враховано всі наші побажання, нам були порадені матеріали та фурнітура, які відповідали ціні якості товару. Хочу зазначити, що виконавець виготовив замовлення в короткий рядок, ніж це було передбачено договором. З доставкою та складанням також не було проблем, приїхали вчасно в домовлений час, зібрали все просто ідеально, ставляться до своєї роботи дуже ретельно, навіть все сміття прибрали після себе. Ми вашою роботою дуже задоволені. Надалі плануємо робити кухню, яку мають намір замовляти лише у Вас.
P.s. Бажаємо Вам великих замовлень та хороших клієнтів, тому що Ви професіонали своєї справи.

Олена Поліщук.

---

Потрібно терміново зібрати меблі, по інтернету знайшов кілька фірм і лише один передзвонив. Вже ввечері працював збирач. Закінчив наступного святкового дня. Все зробив швидко та акуратно. Можу рекомендувати всім.

з повагою Ельдар 8.03.2017

---

Хочу подякувати колективу "СРПМ" за оперативно виконану роботу та якісне розбирання та винесення антикварних меблів.

Вклалися в строк удвічі коротше за вказане в домовленості, що викликає виключно позитивні емоції і формує дуже хорошу репутацію майстрам!

Почну з того, що мені дуже пощастило з майстром зі збирання меблів! До нього приїжджали ...на кількість умільців і після перегляду відмовлялися, бо не знали з якого боку підійти чи не мали при собі достатньої кількості інструменту для розбору гарнітуру та шкіряного куточка!... Костянтин приїхав разом із сином. Без проблем, подряпин та інших зауважень професійно виконали довірене завдання з розбирання дуже дорогих та ексклюзивних меблів.


З першої хвилини знайомства з Олексій Станіславович (керівник "СРПМ") вселив у мене довіру і як виявилося недаремно. За попереднім дзвінком, бригада приїхала у зручний для мене час. Уважно вислухавши мої побажання.


Протягом усього процесу Олексій Станіславович, був на зв'язку, контролював процес, що було дуже приємно. У задані терміни уклалися і навіть закінчили набагато раніше, ніж приємно здивували, і суттєво заощадили мої гроші.


Велике дякую вантажникам, молодці хлопці, виконали дуже важку фізичну роботу, так само без жодного нарікання і "перекуру"


Хочу побажати колективу "СРПМ", подальшого процвітання лише задоволених клієнтів.


Тетяна, Київ, Цимбалів Яр, 27.04.2017


---


Хочу порекомендувати, чудового майстра по дереву, збирача меблів, відповідальну і просто приємну людину. З Олексієм познайомилися більше року тому, коли вирішила оновити меблі ... Захотілося відразу зібрати і дуже швидко))) ... у вихідний день. Інші майстри запропонували понеділок, а Олексій, зрозумівши тонку жіночу натуру, відгукнуться відразу ж))). Олексій-професіонал і знає свою справу. Для мене це є великий показник! Тому сама користуюсь його послугами і вам рекомендую!


Сеноманський пров., 16


Руслана, 15.12.2018


---


Фахівці зі збирання Сергій та Олексій Станіславович виконали нам роботу, з розбирання 3-х шаф (двох 4-х створчетих - з дзеркалами та 3-х створчетових) зі знанням своєї справи. Працювали оптимально злагоджено, акуратно.


вул. Мишуги 2


Віра Іванівна, 11.10.2019 р.


---


Дуже навіть непогано знайомий із Олексієм. Років двадцять п'ять тому в центрі Ізраїлю ми разом працювали в міжнародній компанії "Бейтілі", займалися саме підготовкою, комплектацією та остаточною операцією - складанням європейських зразків меблів, як корпусних, так і м'яких. За роки спільної роботи він виріс на моїх очах, як професіонал, і пішов на свої хліба. Можу тільки побажати йому удачі та хороших замовлень!! Що стосується вміння розібратися в проблемах та успішно їх вирішувати – це йому не в новинку!!


Ефим, Холон, Ізраїль


---


Замовляли тумбу з мийкою, на дачу, все дуже сподобалося, якість бомба, терміни виготовлення швидкі, майстру велике спасибі, нам дуже сподобалося. Замовлятимемо ще. Рекомендую!


Людмила. Київ, ДВРЗ


---


Добре, що звернулася саме сюди!


Alina Chikina


---


Добридень!


Мені сподобалося працювати з Вами. Я звертатимусь до Вас!


Павло, "Хелен Марлен", ТЦ "Олімпійський"


---


Роботи зі збирання меблів виконали у термін, швидко, якісно, відмінні фахівці.


Сергій, виконроб, Замовник розбирання в «Мануфактурі» та складання ТЦ «Олімпійський», 15.01.2022

---

Дуже задоволені роботою! Швидко, якісно, адекватна ціна, приємна людина.

Олена, проспект Науки, 20.01.22 рік

---

Складальник меблів, Олексій.

Оперативно виїхав на виконання роботи. Якісно виконав складання ліжка. Рекомендую

Олександр, Перемоги 67, ЖК Нивки Парк, 13.02.2022

---

Замовила майстра для ремонту комоду, в якому випадали полички. Я через день з’їжджала із зйомноі квартири і роботу потрібно було виконати терміново. Майстер дуже швидко відповів, приїхав, на моє прохання, рано вранці, все заміряв і купив потрібні деталі. Роботу виповнив якісно. Сервісом залишилась дуже задоволена - тому рекомендую. Спасибі!

Олеся 18.01.23

---

Мені складали дитяче ліжечко, залишилась дуже задоволена роботою майстра Олексія! 10 із 10!!!

Дар’я, провулок Моторний 5/7, 16.09.2023

---

Дуже дякую за вашу роботу! Також за те як ви швидко приїхали і швидко та якісно все розібрали, та зібрали, і навіть допомогли поносити на горище.
Ви найкращі!
Надалі також буду звертатися до Вас!!!

Соколовська Ганна, Микільсько Ботанічна 10, 21.09.2023

---

Так все прекрасно! Дякую!
Майстер був вчасно, виконав усі роботи на відмінно!!!

Олександр, вул. Прирічна 37, 21.10.23

---

Все «супер»! Вчасно, якісно, швидко. Дякую!

Олександр, вул. Сверстюка 6д, 21.10.23

---

Так усе добре, ну крім непунктуальності)))

Дякую вашій компанії. Треба було швидко зібрати меблі. Відреагували швидко. Оперативно впоралися з роботою.

Олена, Героїв Дніпра 20, 25.10.23

---

Дякую за виконану роботу ! Все чітко, швидко та якісно...

Анжела, с. Нові Петрівці , вулиця Озерна, 5.11.23

---

Хотів би подякувати Олексію за виконану роботу. Дякую! Він зробив за 10 хвилин те, на що б я витратив години, а можливо б і геть зламав диван. Чудова робота!

Vitaly Chura, Берестейський 67з, 19.11.23

---

Майстер приїхав в день виклику, незважаючи на вихідний. Зібрав швидко і якісно! + Ціна дуже приємна. Рекомендую! І ще раз дякую

Ольга Тимошенко, Софіївська Борщагівка, Райдужна 88, 25.11.23

---

Дякую за роботу, все швидко та якісно!

Юлія Якимчук, Софіївська Борщагівка, проспект Героїв Небесної Сотні 28, 30.11.23

---

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>