fbpx

Меблі в стилі лофт

Меблі в стилі лофт у Києві та Київській області

Професійний продаж та монтаж меблів у стилі лофт є однією з головних наших спеціалізацій. Ми працюємо у Києві та області.

27 років На меблевому ринку
71781 одиниць Зібрали, розібрали меблів
6415 осіб Задоволених клієнтів
__CONFIG_custom_phone__{"phone_no":"+38 063 754 87 93","phone_text":"Lifecell","mobile_phone_text":"lifecell","color":"default"}__CONFIG_custom_phone__
__CONFIG_custom_phone__{"phone_no":"+38 099 276 81 20","phone_text":"Vodafone ","mobile_phone_text":"Vodafone ","color":"default"}__CONFIG_custom_phone__
__CONFIG_custom_phone__{"phone_no":"+38 096 919 66 34","phone_text":"Київстар","mobile_phone_text":"Київстар","color":"default"}__CONFIG_custom_phone__


Стиль лофт відрізняється мінімалізмом, обробкою меблів з обмеженим використанням матеріалів. Стилю притаманні особливі освітлювальні прилади та вигляд "під старовину". Якщо приміщення має велику площу, це сприятиме найкращій реалізації дизайн-проекту. Невеликі квартири можна перепланувати, поєднавши гостину з кухнею. Зайві перегородки бажано демонтувати, а житловий простір адаптувати під потреби власника.
компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Лофт - стиль "черища" Він став популярним у нас нещодавно щодо інших стилів. Батьківщиною лофта вважається Америка, а період — сорокові роки ХХ сторіччя. У той період викуповували приміщення заводів для того, щоб заселити туди людей та облаштувати інтер'єр для комфортного проживання. Невдовзі ідея отримати затишне приміщення завдяки мінімуму зусиль і вкладень стала досить популярною в Європі. Особливостями нового дизайн-напрямку стали "холодні" індустріальні інтер'єри, які приваблювали своєю неповторною чарівністю. Якщо помічаєте у квартирі відсутність перегородок, великий простір, мінімум предметів, декор у стилі індастріал — сумніву немає, ви потрапили у чудовий лофт! Матеріали, характерні для лофта немає строгих обмежень щодо вибору матеріалів для предметів інтер'єру, але важливо виконати одну умову: виключити пластик.

компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Бюджетна меблі з цього матеріалу псують кращі традиції стилю лофт. Дерево, метал, шкіра – найкращий вибір! Якщо меблі мають два види потертості: навмисна і та, що з'явилася завдяки тривалій експлуатації, — це те, що потрібно для підкреслення індивідуальності стилю. Форма меблів прості геометричні форми, маленькі ніжки ліжок та диванів або повна їхня відсутність — найкращий вибір меблів лофт. Також підійдуть підіуми з піддонів чи сталевих конструкцій. Дивани краще обирати однотонного кольору без округлих форм, а невеликими прямокутними підлокітниками. Незавершена та грубість у різноманітних варіантах — основні форми меблів у стилі лофт. Незакінченими вважаються стелажі, схожі на будівельні ліси.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12

Мінімальна груба обробка та втрата ідеального вигляду додає меблям лофт особливого шарму. Декор Декор із металу вдало поєднується з дерев'яними меблями. Темні старовинні коліщатки для столів і комодів, що виконують декоративну функцію — як один із прикладів.

Вдалим поєднанням вважається чугунна фурнітура та секції шаф для зберігання промов. Рекламна сфера минулої епохи - зразок стилю! На меблі наносяться вінтажні візерунки, написи старовинним шрифтом, зображення та принти характерні для того періоду. Колір Меблям у стилі лофт притаманні сірий, бежевий та білі кольори та їх відтінки. Допустимо використовувати яскраві предмети — вони відіграють роль так званого "яскравого пятна". Нейтральний спокійний простір удало розбавляють старовинні або навмисно зістарені стільці, пофарбовані помаранчевою або червоною фарбою.

Основні критерії вибору меблів лофт обладнуючи «чердачний» інтер'єр важливо вибирати просту та зручну меблі, що не захаращує загальну територію. У невеликих кімнатах не доречні масивні закриті тумбочки та комоди. Для заощадження квадратних метрів підійдуть дивани чи ліжка з місткими нішами. Дизайнерська меблі з навмисне відображеним духом години удало поєднуватиметься з вінтажними дверними ручками. Допустимо для стилю лофт — контраст старого та нового, сучасного та антикваріату.

Виклик дизайнера-замірника 800 грн. (при замовленні продукції входять у вартість)

Якщо Ви бажаєте тільки проект або прорахувати:

  • Вартість проекту – 10% від загальної вартості продукції
  • Вартість деталування – 5% від загальної вартості продукції

Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення дизайнера - замірника:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>