fbpx

Складання комп’ютерних меблів у Києві

Професійне складання комп'ютерних меблів будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до Вас у зручний для Вас час і встановлять Ваші комп'ютерні меблі швидко та акуратно.

Комп'ютерні меблі класифікуються за конструкційно-технологічними особливостями. Вона буває корпусні, нерозбірні і розбірні, універсальної збірки, вбудовані, трансформовані, мобільні, складні і т. п. Корпусні офісні меблі підрозділяються на рамкові та щитові. Трансформовані меблі можуть змінювати свою форму і функціональне призначення, завдяки чому економиться площа приміщення. Вбудовані комп'ютерні меблі є стаціонарними і є єдиним цілим з офісними стінами або перегородками. Що стосується мобільних меблів, то її місце дислокації може змінюватись в залежності від бажання споживача.

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Російських та Українських виробників.

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 500 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>