fbpx

Складання ресепшен у Києві

Професійне складання ресепшен будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до вас у зручний для Вас час та встановлять Ваш ресепшен швидко та акуратно.

Ресепшен - це адміністративна стійка, яку ви можете побачити в будь-якому готелі.

Слово ресепшн спочатку походить від англійського «reception», що можна перекласти як «прийом». У сучасній мові це слово набуло іншого (суто практичне) значення — «приймальна стійка».

Цей виріб — меблі, які незмінно опиняються в центрі уваги будь-якої людини, що зайшла в приміщення. Саме ресепшн дозволяє взаємодіяти працівникові фірми та клієнту, тому вона виконує не лише естетичну, а й практичну функцію.

Некоректно перекладати "reception" як "рецепція", т.к. в україньському це слово має зовсім інший сенс. Рецепція - це світосприйняття органами почуттів, що не має жодного стосунку до адміністративних стояків.

Компанія "СРПМ", може, спроектувати та виготовити ресепшен, за індивідуальними бажаннями, а також - зібрати або розібрати онний...

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Російських та Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 500 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>