fbpx

Складання крісел та диванів та спалень у Києві

Професійне складання крісел, диванів, спалень будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до вас у зручний для вас час та зберуть Ваші крісла, дивани, спальні швидко та акуратно.

М'які меблі - збірна назва комфортабельних меблевих виробів для сидіння та лежання, що мають м'який елемент. До м'яких меблів відносяться: дивани-ліжка, дивани, крісла-ліжка, крісла для відпочинку, кушетки, тахти, лави, банкетки.

Основні складові та матеріали:
Каркас - виконує функцію, що несе, надає основний силует м'яких меблів. Матеріали для виготовлення каркасу: масивна деревина, фанера, ДСП, ДВП.

М'який елемент – сприяє отриманню певної м'якості у виробах. В основному утворений пружинними блоками, еластичними ременями, настилочними матеріалами, синтепон, пінополіуретан (поролон) та ін.).

Облицювання - покриває деталі м'яких меблів з метою зміни їх зовнішнього вигляду та покращення властивостей. В основному представлена оббивними тканинами, натуральними та штучними шкірами.

Механізм трансформації дозволяють трансформувати м'які меблі з компактного місця для сидіння в спальне місце і назад.

Основні види сучасних механізмів трансформації: "Книжка", "Єврокнижка", "Клік-клак", "Вперед розкладний", "Акордеон", "Французька розкладачка", "Спартак", "Пума", "Телескоп", "Дельфін", "Тік-Так", "Седаліфт", "Діоніс".

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 1000 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 093 919 66 34
+38 094 919 66 34
+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!