fbpx

Складання корпусних меблів у Києві

Професійне складання корпусних меблів будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до Вас у зручний для Вас час і встановлять Ваші корпусні меблі швидко та акуратно.

Сьогодні в каталогах більшості меблевих магазинів можна зустріти розділ під назвою «корпусні меблі» (іноді їх ще називають «модульними»). Цей незвичайний конструктор для дорослих - зручна можливість обставити будинок або офіс на власний розсуд, купивши тільки необхідні складові.

Переваги корпусних меблів:
Особливість корпусних меблів, насамперед, у тому, що вони збираються на твердій основі – корпусі, що й спричинило назву. Варіанти складання суворо індивідуальні, оскільки покупцеві пропонується вибір із цілого меблевого «конструктора» – і не кожен зможе створити «стінку» або «куточок» з урахуванням особистих уподобань та планування житла.
Корпусні меблі – це шафи, полиці, столи, стелажі, комоди тощо. Крісла, пуфи або дивани, навіть якщо вони складаються з кількох частин, відносяться до м'яких меблів, оскільки не передбачають збирання на каркасі.

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 1000 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 093 919 66 34
+38 094 919 66 34
+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!