fbpx

Складання передпокою в Києві

Професійне складання передпокою будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.
компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до Вас у зручний для Вас час та встановлять Ваш передпокій швидко та акуратно.

Складання передпокоїв не відрізняється від складання комодів, шаф, тумб. Не рідко місцем для одягу служить звичайна шафа-купе, яка обладнана вішалками, гачками, полицями для взуття. У цьому випадку шафа-купе стає передпокою. Часто, місце для встановлення передпокою, не дозволяє поставити готову модульну шафу, тумбу, навісити дзеркало.

Можна замовити меблі за індивідуальними розмірами з урахуванням особливостей приміщення. Ми здійснюємо і збирання меблів виконаних на замовлення, з різними комплектуючими.

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Російських та Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 500 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93
Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>