fbpx

Чорнові роботи

Чорнові оздоблювальні роботи у Києві та Київській області.

Чорнові оздоблювальні роботи будь-якої складності є однією з найголовніших наших спеціалізацій. Ми працюємо у Києві та області.

27 років На меблевому ринку
71781 одиниць Зібрали, розібрали меблів
6415 осіб Задоволених клієнтів


Чорнові оздоблювальні роботи в житлових приміщеннях складаються з чотирьох основних етапів. До них відноситься стяжка підлоги, штукатурка стін, гіпсокартонні роботи, знесення та перенесення міжкімнатних перегородок (перепланування квартири). Розглянемо детально кожен із них.

Стяжка підлоги

Стяжкою підлоги називають товстий шар піщано-цементної суміші, яку укладають поверх перекриття, чорнової основи чи ізоляційного шару. На цей прошарок монтують плитку, лінолеум, ламінат та інші покриття. Стяжка вирівнює підлогу, надає їй жорсткості та приховує інженерні комунікації. Для теплої підлоги стяжка також відіграє роль ще й захисного покриття.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Штукатурка стін

Штукатурка — оздоблювальний шар, призначений для вирівнювання стін, подальшої підготовки для виконання робіт. Цей шар може бути ідеальним, без дефектів (поява великих чи дрібних тріщин, зміна геометрії простору, відшарування, здуття). Штукатурка відрізняється повітропроникними характеристиками. Завдяки цій особливості, покриття, оброблені цією сумішшю, стають «дихаючими», тому на них не з'являється грибок або пліснява. Штукатурка створюється на основі екологічного та абсолютно безпечного покриття, яке відрізняється практичністю, а також стійкістю до механічних пошкоджень.


компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Гіпсокартонні роботи

Сучасні будівельні матеріали дозволяють зводити нові стіни швидко та з мінімальними витратами. Як правило, для цього використовуються піноблоки, гіпсокартон або цегла. Якщо на стелі вирішено створити гіпсокартонну конструкцію, необхідно витримати щонайменше тиждень, щоб поверхні просохли після стяжки.

Під гіпсокартон монтуються спеціальні алюмінієві напрямні, які є основою для кріплення листів. Як правило, при цьому створюються багаторівневі конструкції, використовуються плавні лінії.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12

Знесення та перенесення міжкімнатних перегородок (перепланування)

Якщо власник придбав житло з вільним плануванням, рішення про встановлення всіх перегородок приймає він. В разі необхідності демонтажу перегородок, відображених у технічній документації, спочатку важливо узаконити цей процес.

Під час перепланування квартири коригується робота будівельників по закладенню швів між плитами. На даному етапі ремонту робиться все можливе, щоб в майбутньому господарі не страждали від протягів та шуму. Сучасні звукоізоляційні матеріали допомагають мінімізувати дискомфорт.

компанія СРПМ, фото 13
компанія СРПМ, фото 14
компанія СРПМ, фото 15
компанія СРПМ, фото 16

Вторинне житло рідко буває зручним для нових власників, тому вони часто об'єднують малогабаритні приміщення, переносять дверні отвори та роблять все можливе для того, щоб оселя стала затишною та комфортною. А працівники нашої компанії залюбки допоможуть вирішити ці проблеми!

компанія СРПМ, фото 17
компанія СРПМ, фото 18
компанія СРПМ, фото 19
компанія СРПМ, фото 20

Виклик дизайнера-замірника 800 грн. (при замовленні продукції входять у вартість)

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.


Наші майстри відповідають за якість установки.


Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.


Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>