fbpx

Комунікації

Монтаж інженерних систем у Києві та Київській області.

Монтаж інженерних систем будь-якої складності є однією з найголовніших наших спеціалізацій. Ми працюємо у Києві та області.

27 років На меблевому ринку
11390 одиниць Зібрали, розібрали меблів
2403 осіб Задоволених клієнтів


Комфорт та безпека проживання у квартирі багато в чому залежать від якості монтажу інженерних систем. Їхнє розміщення планується ще на стадії проектування будинку. При виконанні ремонтних робіт насамперед вирішується питання, які комунікації потрібно замінити, а які залишаються у належному стані. Системи потрібно не тільки правильно змонтувати, для цього мають бути обрані найкращі зразки.

Під час проведення ремонтних робіт ми пропонуємо:

  • ремонт каналізацій, водопроводів, сантехніки;
  • ремонт систем кондиціювання;
  • ремонт теплих водяних підлог;
  • ремонт теплих електропідлог;
  • підключення Інтернету та телебачення;
  • перенесення комунікацій;
  • послуги електриків: установку освітлення, підсвічування, щитків, підключення та перенесення щитів.
компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Що таке інженерні комунікації

Інженерні комунікації в квартирі — це системи, що служать для поліпшення якості життя і роботи людини в будівлях і на певних територіях. Сюди відноситься проведення опалення, гарячої та холодної води, підключення газу та електрики, здійснення установки систем вентиляції та кондиціювання. Інженерні мережі в квартирі мають одну важливу особливість — вони приховані від очей. Їхнє функціонування значно спрощує і покращує умови життя, при цьому їхня робота в багатьох випадках непомітна для людини. Під час ремонту інженерні системи встановлюються в першу чергу, тому що їх необхідно приховати від сторонніх очей, коли виконуватиметься обробка.

Ключові інженерні комунікації квартири

Виділяються зовнішні та внутрішні види інженерних комунікацій. До внутрішніх систем відносяться системи водовідведення, природної вентиляції, теплопостачання, електропостачання, кондиціювання, слаботочні системи, системи протипожежної та охоронної безпеки. До зовнішніх комунікацій відносять системи електропостачання, зв'язку, водопостачання та водовідведення, водопровідні та каналізаційні очисні станції.

компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Серед різних комунікацій слід виділити основні, без яких не можна назвати комфортним життя в сучасній квартирі. До них відносять системи електропостачання, водопровід, опалення та вентиляційні системи. Подача електрики здійснюється до будинку безперервно від постачальника послуг, який визначає вартість електроенергії. Для безпечної експлуатації електрики рекомендується використовувати високоякісне проведення з трьома мідними проводами (фаза, нуль, заземлення).

Електропроводка повинна розташовуватися подалі від систем газопостачання та водопостачання. Важливо попереднє проектування, де буде враховано розташування розеток та навантаження на мережу. Під час ремонту підключення до електропостачання виконується насамперед, оскільки воно необхідне для належного виконання ремонтних робіт. Подача води в будинок необхідна для вирішення побутових, господарських та протипожежних завдань. Прокладання сучасних систем водопостачання виконується з використанням труб ПВХ.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12

Якщо розглядати інженерні мережі багатоквартирного будинку, опалення має досить важливе значення. Від опалювальної системи залежить, наскільки комфортно людина зможе почуватися в холодну пору року. Вентиляційні шахти закладаються при будівництві будинку, вони видаляють забруднене повітря, заміняючи його свіжим. У сучасних новобудовах використовуються припливні, примусові та змішані вентиляції. У вентиляційну систему можуть бути монтовані холодильне обладнання та нагрівальні елементи, що дозволяє створювати у квартирі комфортні температурні умови.

компанія СРПМ, фото 13
компанія СРПМ, фото 14
компанія СРПМ, фото 15
компанія СРПМ, фото 16


Виклик дизайнера-замірника 800 грн. (при замовленні продукції входять у вартість)

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.


Наші майстри відповідають за якість установки.


Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.


Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

>