fbpx

Фінішна обробка

Фінішне оздоблення квартир у Києві та Київській області.

Фінішне оздоблення квартир будь-якої складності є однією з найголовніших наших спеціалізацій. Ми працюємо у Києві та області.

27 років На меблевому ринку
71781 одиниць Зібрали, розібрали меблів
6415 осіб Задоволених клієнтів


Фінішна обробка при ремонті квартири включає оформлення стін, установку підлогових покриттів, розміщення і підключення сантехніки, приладів освітлення, прибирання і вивезення сміття. Всі роботи йдуть зверху вниз, починаючи зі стелі та закінчуючи підлогою, збиранням відходів. Після цього в житло можна заносити меблі та оформляти відповідно до розробленого дизайн-проекту. У цій статті ми розповімо, що врахувати при фінальному облаштуванні простору, щоб уникнути можливих складнощів та труднощів.

Ми пропонуємо:

  • шпаклювання стін, стель (за класифікацією Q2, Q3, Q4: під шпалери, фарбування та висококласне фарбування за європейською класифікацією);
  • фарбування ручне;
  • поклейку шпалер та фарбування;
  • укладання ламінату та лінолеуму;
  • монтаж багетів та плінтусів;
  • встановлення міжкімнатних дверей;
  • монтаж декоративних оздоблень (декоративна цегла, панелі та ін.);
  • демонтаж та винесення будівельного сміття.
компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2
компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4

Оздоблювальні роботи у приміщеннях включають три основні етапи.

Фарбування та остаточне оформлення стелі. Особливо це важливо для конструкцій із гіпсокартону. Шви на них затирають, а поверхню забарвлюють у вибраний відтінок. Натяжні стелі такого оздоблення не потребують.

Грунтовка та оформлення стін. Перед фарбуванням та обклеюванням шпалерами всі поверхні ґрунтуються для кращого схоплювання. Потім обклеюються обраними шпалерами або фарбуються у відповідний колір. Поверх готового покриття встановлюються стельові карнизи.

компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6
компанія СРПМ, фото 7
компанія СРПМ, фото 8

Оздоблення підлоги. На підкладку викладається паркет чи ламінат. При монтажі першого варіанту після розміщення покриття підлоги циклюється і обробляється лаком в три шари. Також для облаштування деяких приміщень можуть застосовуватись ковролін або лінолеум. В кінці по периметру ставляться плінтуси з деревини або ПВХ.

Окремо підключається пральна та посудомийна машини, інша техніка. Щоб уникнути підтоплення, після закінчення ремонту квартири в новобудові ставляться пристрої для захисту від протікання.

компанія СРПМ, фото 9
компанія СРПМ, фото 10
компанія СРПМ, фото 11
компанія СРПМ, фото 12

Після всіх оздоблювальних робіт у кімнатах встановлюються світильники та люстри. На розетках та вимикачах розміщуються декоративні накладки. Налаштовується освітлення, коригується функціонування електричних приладів, виставляються бажані параметри. На підготовлене місце встановлюється кондиціонер, що приєднується до фреонопроводу та електромережі. На кухні ставиться витяжка, примусова вентиляція, плита та інші агрегати, що потребують складного підключення.

Фінішне оформлення квартири під час ремонту

На останньому етапі приміщення очищається від сміття, яке розбирається та сортується. Залишається те, що може бути застосовано повторно, зокрема сухі суміші, що залишилися, та інші будівельні матеріали. Решта відправляється на переробку у спеціальних контейнерах.

компанія СРПМ, фото 13
компанія СРПМ, фото 14
компанія СРПМ, фото 15
компанія СРПМ, фото 16

Тільки після цього готовий проект може бути зданий власнику, якщо не передбачено занесення та розміщення меблів, декорування простору.

Фінішне оздоблення квартири — це завершальний етап оформлення житла та його підготовка до здачі клієнту. При цьому виконується оздоблення, фарбування стін та стель, монтаж покриття для підлоги, сантехніки, газових та електричних приладів. Від правильності виконання залежить загальне враження від ремонту приватного будинку або квартири і робота всієї техніки, тому бажано довірити виконання всіх цих дій професіоналам. З цим вам завжди допоможуть співробітники нашої компанії: з приводу цін на всі види послуг звертайтесь до нас і отримайте консультацію. Ми неодноразово справлялися із завданнями різної складності та готові взятися за облаштування приміщення різної площі.

компанія СРПМ, фото 17
компанія СРПМ, фото 18
компанія СРПМ, фото 19
компанія СРПМ, фото 20

Виклик дизайнера-замірника 800 грн. (при замовленні продукції входять у вартість)

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.


Наші майстри відповідають за якість установки.


Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.


Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Телефон для замовлення:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>