fbpx

Монтаж розсувних систем у Києві

Професійне встановлення розсувних систем будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.
компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до вас у зручний для вас час та встановлять Ваші розсувні системи швидко та акуратно.

Розсувні двері - двері, що складаються з однієї або двох стулок, при відкритті поступово рухаються паралельно вертикальній поверхні, на якій вони встановлені. Розсувні двері використовуються в торгових центрах, магазинах, готелях, деяких видах громадського транспорту, а також у ванних приміщеннях, шафах-купе, як перегородки між приміщеннями. Як матеріали для їх виготовлення використовуються деревина, деревостружкові матеріали, скло, алюміній, склопластик і так далі.

У деяких російськомовних джерелах до розсувних дверей відносять не лише власне паралельно-зсувні, а й так звані розсувно-складні двері, що найчастіше виконують декоративну функцію. У Європі нормативи щодо розсувних дверей сформульовані EN 1527.

Примітивні аналоги такого типу дверних систем використовувалися ще за часів Стародавнього Риму, що доводять археологічні знахідки в Помпеях. Деякі розсувні двері забезпечені системою автоматичного відчинення та містять магнітний механізм аварійного розблокування, перші автоматичні розсувні двері були розроблені у 1960 році американською компанією Horton Automatics.

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6


Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 1000 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 093 919 66 34
+38 094 919 66 34
+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!