fbpx

Складання меблів для ванних кімнат у Києві

Професійне складання меблів для ванних кімнат будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до вас у зручний для вас час і встановлять Ваші меблі для ванних кімнат швидко та акуратно.

Потрібна вузька тумба під умивальник чи нове дзеркало у ванну кімнату? Шукайте місце для встановлення унітазу чи розміщення бойлера так, щоб він не зіпсував інтер'єр? Гарно оформити ванну - справжня проблема, з якою періодично стикаються власники квартир і будинків. Хочеться, щоб приміщення було стильним, зручним, і, при цьому, ремонт не влетів у копієчку. Деякі готові довірити дизайн ванної кімнати спеціальним фірмам, сподіваючись, що вони зроблять це краще та якісніше.

Спочатку слід визначитися з різноманітністю предметів меблів, представлених на вітчизняному ринку. Звичайна тумба для ванної кімнати може бути виконана в різних формах і розмірах, мати унікальні особливості конструкції і дизайну. Перед тим, як визначитися з потрібними меблями, обов'язково зважте на габарити приміщення. Тумба у ванну чи шафу підбираються під конкретні розміри. Інакше користуватися ними буде незручно.

Фахівці поділяють меблі для ванної кімнати на чотири категорії:

  1. підвісні шафи та тумби;
  2. шафи для підлоги;
  3. предмети на ніжках
  4. шафи-пенали.

Все це допоможе встановити СРПМ у Вашій ванній!!!

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Російських та Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 500 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>