fbpx

Навісити полиці у Києві

Професійне складання та навішування полиць будь-якої складності є однією зі спеціалізацій нашої фірми. Ми працюємо у Києві та області.

компанія СРПМ, фото 1
компанія СРПМ, фото 2

Професійні майстри приїдуть до вас у зручний для вас час і навісять Ваші полиці швидко та акуратно.

Уявити квартиру чи будинок, а тим більше – офіс, без полиць абсолютно неможливо. Це дуже багатофункціональні предмети меблів, які використовуються як з метою декорування простору та розміщення різних сувенірів, так і з метою зручного зберігання різних речей.

Часто вони настільки добре вписуються в інтер'єр, що здатні підкреслити його стиль та індивідуальність. Але повісити полиці часом не так просто. Часто власники квартир бажають закріпити їх так, щоб кріплення не було видно.

У будь-якому будинку, якщо людина в ньому живе, завжди є дуже багато різних баночок, флаконів, можливо — книг, сувенірів, фоторамок та багато іншого. А щоб у будинку був порядок, рекомендується кожну річ ставити або класти на призначене їй місце. І часто в ролі такого місця виступає якраз настінна полиця. Вона зазвичай виконує дві функції – є зручною підставкою для чогось декоративного чи корисного, а також може бути родзинкою певного дизайну.

компанія СРПМ, фото 3
компанія СРПМ, фото 4
компанія СРПМ, фото 5
компанія СРПМ, фото 6

Наші фахівці здатні впоратися з будь-яким завданням, у нас багатий досвід роботи з Данською, Нідерландською, Шведською, Англійською, Американською, Німецькою, Італійською, Іспанською, Польською та Китайською меблями, а також з товарами Російських та Українських виробників.

  • Складання - розбирання антикварних, багатих, дорогих речей + 150%
  • Погонаж вважається кратно 500 мм

Мінімальне замовлення / Виїзд майстра: 750 грн.

При виїзді за місто дорога оплачується замовником.

Ціни завжди можна обговорити в телефонному режимі, на великі замовлення є значна знижка.
Наші майстри відповідають за якість установки.
Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.
Ми працюємо у зручний для Вас час з 9:00 до 20:00, включаючи вихідні та святкові дні!

Купуючи меблі, скористайтесь нашими професійними послугами, хай "СРПМ" зробить це для вас. Довіряйте збирання меблів тільки професіоналу, недорого ще не означає - якісно. Заощадивши один раз, доводиться втридорога платити за ремонт, відновлення або заміну зіпсованих деталей меблів!

Уточнити ціни можна за телефонами:

+38 096 919 66 34
+38 099 276 81 20
+38 063 754 87 93

Олексій Станіславович

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
>